DOBRA ZABAWA I NAUKA W JEDNYM – TO POMYSŁ NA WYJĄTKOWE URODZINY TWOJEGO DZIECKA

 Zajęcie dla dzieci w Zaczarowanym Świecie - Centrum Nauki i Eksperymentu w Opolu

 

Nie masz pomysłu na organizację urodzin Twojego dziecka? Podpowiadamy miejsce, które oprócz świetnej zabawy zapewnia także solidną porcję wiedzy. A jak dowodzą naukowcy, takie połączenie jest najtrwalsze i najbardziej efektywne. 

Połączenie rozrywki, a przy okazji nauki, podoba się nie tylko dzieciakom, ale także rodzicom. Dlatego jeśli znudziły się wam już sale zabaw – polecamy Zaczarowany Świat – Centrum Nauki i Eksperymentu.

Zajęcia odbywają się w Opolu, w Zaczarowanym Świecie działającym w ramach Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji przy ulicy Dubois 36. Jego oferta kierowana jest do dzieci młodszych – od 6 lat oraz starszych – od 10 lat.

Organizatorzy gwarantują oryginalny program i temat urodzin do wyboru solenizanta. Młodsi mogą zdecydować się na np. „Cyber przygodę” (zajęcia z robotyki), „Odlotowego naukowca” (chemia i fizyka w doświadczeniach) czy „Klatka po klatce” (zajęcia fotograficzno-filmowe). Starsi z kolei mają do wyboru: gry terenowe w ramach tematu „Znajdź kierunek” oraz – dla fanek i fanów biżuterii, tańca i śpiewania – „Ladies day”.

Solenizant i jego goście maja zapewnione: opiekę animatora, oddzielną salę przeznaczoną na poczęstunek (własny) z jednorazową zastawą, a także projekt zaproszenia (do wydrukowania we własnym zakresie).

Zabawa trwa 2,5 godziny. Koszt to 45 zł od osoby (minimum 8 uczestników).

Informacje  i zapisy pod numerem telefonu 77 443 28 23

e-mail: zs@rcre.zopolskie.pl

Poniżej plakat ze szczegółową ofertą

Plakat Informacyjny Na Temat Urodzin W Zaczarowanym Świecie