NASI PARTNERZY Z POWIATU BRZESKIEGO

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi partnerami z powiatu brzeskiego:

 

Anna Tula Lazur Optique

Anna Tula, Lazur Optique 

Brzeg, ul. Jagiełły 5, Grodków, ul. Reymonta 4

https://lazuroptique.pl/

Do przyłączenia się do Opolskiej Karty Rodziny i Seniora zachęcili nas sami klienci. Najpierw pytali o ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny i ona pojawiła się u nas pierwsza. Potem dowiedziałam się o Opolskiej Karcie Rodziny i Seniora i szybko zdecydowaliśmy się także na nią. Główną motywacją była korzyść dla naszych klientów, wyjście naprzeciw im oczekiwaniom. Zwłaszcza seniorzy, którzy mają do dyspozycji mniej pieniędzy, dzięki zniżkom maję lepszy dostęp do usługi, czy też mogą sobie pozwolić na droższy zakup. To ważne, by klienci dobrze się u nas czuli.

 

Tomasz Strzelec Rzut Okiem

Tomasz Strzelec, Rzut Okiem Salon Optyczny

ul. Staromiejska 6/1, Brzeg

https://www.facebook.com/rzut.okiem.brzeg

Dołączyliśmy do Opolskiej Karty Rodziny i Seniora na samym początku działalności. Nie ukrywam, że była to dla nas szansa na dodatkową reklamę i dotarcie do większej grupy klientów. Uważam, że to dobra forma wsparcia naszych klientów, wśród których jest sporo osób starszych i rodzin wielodzietnych. Przy zakupie nowych okularów i wydatku kilkuset złotych dla wielu osób 10-procentowa zniżka to naprawdę dużo. Nasz salon jest oznakowany logo karty, więc wiadomo, że u nas można otrzymać zniżkę. Odwiedzający nasz salon kupią taniej, opowiedzą o tym znajomym, a my ucieszymy się z każdego nowego klienta, którego w ten sposób zyskamy.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu

Logo MBP w Brzegu

Katarzyna Oćwieja-Grądziel, Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu

ul. Jana Pawła II 5, Brzeg

https://biblioteka.brzeg.pl/

Nasza biblioteka to nie tylko miejsce służące wypożyczaniu książek. To przestrzeń i oferta, które mają być: przyjazne, rozwijające i integrujące mieszkańców. Z myślą o nich powstały u nas miejsca służące spotkaniom – zarówno dla młodzieży, jak i starszych. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę, która przyniesie wymierne korzyści lokalnej społeczności, dlatego już 2014 r. przyłączyliśmy się do Opolskiej Karty Rodziny i Seniora. Jej posiadaczom oferujemy bezpłatne usługi reprograficzne z naszych materiałów oraz wydruki z komputera. Największą atrakcją jest całkowite zwolnienie z pobierania kaucji za wypożyczane gry planszowe. Ta opcja cieszy się u nas dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że oferowane gry skierowane są dla odbiorców w różnym wieku: to gry dla maluszków, edukacyjne, logopedyczne, na spostrzegawczość oraz gry rodzinne.

 

Bar mleczny w Brzegu

Jakub Śnigórski, Bar Mleczny

ul. Jagiełły 5, Brzeg

https://zamowobiad.com.pl/

Zainteresowanie Kartą w naszym lokalu zwiększyło się, kiedy niedawno wymieniliśmy na nowe naklejki z logo Karty. Chyba po prostu lepiej teraz widać, że u nas można dzięki niej dostać zniżkę. Nasza firma oferuje jedzenie na miejscu, na wynos oraz catering. Z oczywistych względów z Karty najczęściej korzystają klienci, którzy nas odwiedzają – na miejscu sprawdzamy np. ważność Karty i możemy zweryfikować jej posiadacza. Raczej używają jej nowi klienci, dlatego sadzę, że to dla nas całkiem dobra forma reklamy. Na pewno są wśród nich tacy, którzy inaczej by nie skorzystali z naszych usług. Może nie jest ich wielu, ale dla nas liczy się każdy.

Zachęcamy wszystkie uprawnione rodziny i seniorów do założenia Karty, a lokalne przedsiębiorstwa i punkty usługowe do współpracy z nami. Razem możemy więcej!

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
Ul. Hallera 9, 45-867 Opole
dlarodziny.opolskie.pl
FB/OpolskieDlaRodziny