NASI PARTNERZY Z POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO, STRZELECKIEGO I KRAPKOWICKIEGO

Zapraszamy do poznania Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, strzeleckiego i krapkowickiego:

 

Zespół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu
Zespół MBP w Kędzierzynie-Koźlu

Patrycja Mynarek, kierownik Działu Promocji w Miejskiej Bibliotece Publiczej w Kędzierzynie-Koźlu

ul. Jana Pawła II, Kędzierzyn-Koźle

https://mbpkk.pl/

Opolska Karta Rodziny i Seniora jest świetnym pomysłem! Mamy kilkadziesiąt osób, które regularnie z niej korzystają. Posiadanie Karty upoważnia do 50% zniżki na wydanie karty bibliotecznej. Opłata za to jest jednorazowa, a jeżeli czytelnik przestrzega regulaminu instytucji, żadne inne opłaty się nie pojawiają. Jest to dla MBP duży plus, gdyż jako instytucja kultury chcemy być dostępni dla każdego i OKRiS w tym na pewno pomaga. Posiadamy ogromny zbiór woluminów z każdej dziedziny wiedzy, literatury czy literatury dziecięcej. W dobie, kiedy książki są naprawdę drogie, nasza oferta jest idealną alternatywą. Posiadamy również bardzo duży zbiór audiobooków oraz filmów DVD. To duże ułatwienie dla seniorów – zapobiega wykluczeniu z kręgu czytelników osób, które z różnych przyczyn mają problemy ze wzrokiem.

 

Tomasz Radłowski MOSIR Kędzierzyn-Koźle

Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

ul. Jana Pawła II 29, Kędzierzyn-Koźle

http://www.mosirkk.pl/

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim ideą dostępności sportu dla każdego. Jako wieloletni partner Opolskiej Karty Rodziny i Seniora dajemy szansę na to, by bez względu na wiek, mieszkańcy mogli cieszyć się wachlarzem możliwości spędzania wolnego czasu – przede wszystkim aktywnością sportową z najbliższymi w niższych cenach. Szeroki zakres ulg i zniżek w naszych obiektach pozwala na indywidualne podejście oraz możliwość dobrania atrakcji pod kątem własnych możliwości. Zapraszamy serdecznie do korzystania ze zniżek u nas wszystkich posiadaczy OKRIS. Gwarantujemy obsługę oraz sprzęt najwyższej jakości.

 

Sandra Strużyna S-Medica

Sandra Strużyna, S-Medica z Krapkowic

ul. Janusza Kusocińskiego 16, Krapkowice

https://smedica.pl/

Nasze doświadczenia z Opolską Kartą Rodziny i Seniora zaczęły się, odkąd prowadzimy zajęcie fitness dla seniorów. Cieszą się one dużą popularnością, mamy stałą grupę osób uczestniczących w zajęciach i korzystających ze zniżek dzięki karcie. Aktualnie zastanawiamy się nad rozszerzeniem zniżek na inne nasze usługi. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne dla różnych grup wiekowych, np. seniorów i dzieci, w tym także niemowląt. Oferujemy ćwiczenia, badania wad postaw, gimnastykę korekcyjną i wiele innych. Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do pacjenta, a pracownicy regularnie się szkolą i podnoszą kwalifikacje.

 

Izabela Macioł Audiofon

Izabela Macioł, kierownik i protetyk słuchu z gabinetu Audiofon w Strzelcach Opolskich

Osiedle Piastów Śląskich 20, Strzelce Opolskie

https://audiofon.com.pl/opolskie/oddzialy-strzelce-opolskie

Audiofon to polska firma rodzinna, która działa na rynku audioprotetycznym już od ponad 30 lat. W województwie opolskim znajduje się kilkanaście gabinetów Audiofon, w których wykwalifikowani protetycy słuchu wykonują bezpłatne badania słuchu, przeglądy aparatów słuchowych i doradzają w wyborze urządzeń wspierających słyszenie. Nasze motto to: „Pomagamy słyszeć lepiej”. Dołączenie do inicjatywy Opolskiej Karty Rodziny i Seniora było dla nas oczywiste. Opolska Karta Rodziny i Seniora to szansa dla okolicznych mieszkańców na skorzystanie, na preferencyjnych warunkach, ze sprawdzonych usług u godnych polecenia przedsiębiorców. Dla gabinetu Audiofon to z kolei możliwość przekazania większej liczbie osób informacji o tym, czym się zajmujemy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnych badań słuchu u pani Ani, Sabiny oraz Izy w naszym gabinecie.

Zachęcamy wszystkie uprawnione rodziny i seniorów do założenia Karty, a lokalne przedsiębiorstwa i punkty usługowe do współpracy z nami. Razem możemy więcej!

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
Ul. Hallera 9, 45-867 Opole
dlarodziny.opolskie.pl
FB/OpolskieDlaRodziny