ZAGŁOSUJ NA TEN PROJEKT!

05.11
2018

Unijny projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”  jest nominowany przez europejskich ekspertów do tytułu  najlepszego w Europie w kategorii ”Europejskie fundusze na rzecz doskonałości”.

Zachęcamy do oddawania głosów🏅
Wygra ten projekt, który otrzyma największą ilość głosów 🏆

⚠️Głosowanie trwa ▶️ do 7 listopada 2018 r. do godz. 18 ⬅️⚠️

Żeby zagłosować trzeba:

👉 Kliknąć w link: https://ec.europa.eu/eusu…/runner/Awards-VET-Excellence-2018

👉 Wpisać swoje Imię oraz adres e-mail 📧

👉 Odszukać kategorię: 3. European Funding for Excellence

👉 Oddać głos na projekt: Opolskie Voivodeship, Poland: Closer to the Labour Market 2

👉 Przewinąć w dół strony i kliknąć: SUBMIT

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2018 Komisja Europejska we współpracy z grupą ekspertów ogłosiła nominacje do nagród VET Excellence Awards 2018  za doskonałe kształcenie i szkolenie zawodowe. Celem nagród jest wyróżnienie najlepszych praktyk w Europie, związanych z kształceniem i szkoleniem zawodowym.

W  kategorii ”Europejskie fundusze na rzecz doskonałości” nominację zdobył projektOpolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”, realizowany przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji  w Opolu przy współpracy Opolskiego  Centrum Rozwoju Gospodarki, Politechniki Opolskiej i miasta Opole.

Przypomnijmy – projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”, który zakończył się w tym roku, to m.in.  spotkania uczniów z przedsiębiorcami, nowoczesne pracownie w szkołach, klasy patronackie, doradztwo zawodowe czy praktyki – a przede wszystkim uczniowie bliżej pracodawców.  Niemal 9 milionów złotych przeznaczono na poprawę przygotowania do zawodu uczniów szkół zawodowych z całego województwa opolskiego.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie http://www.opolskie.pl/2018/06/sukces-projektu-dla-uczniow-szkol-zawodowych/   W październiku rozpoczęła się trzecia edycja tego projektu.

Głosujmy na opolski projekt!