WAKACYJNE ŚRODOWE SEANSE POD CHMURKĄ – WOJEWÓDZKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA ZAPRASZA

Plakat informacyjny na temat wakacyjnych seansów filmowych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu - w każdą środę do 12 lipca do 30 sierpnia.

Spędzacie lato w mieście? Mamy dla was niecodzienną propozycję, jak przyjemnie spędzić środowe wieczory do końca wakacji 🙂 Skorzystajcie, bo warto!

Wojewódzka Bibliotek Publiczna wraz ze Stowarzyszeniem Opolskie Lamy oraz Kinem Meduza zaprasza na letnie pokazy kina plenerowego „LAMY POD BOOKIEM”.

Kiedy? W każdą wakacyjną środę od 12 lipca do 30 sierpnia br.

Gdzie? W ogrodzie WBP, ulica Piastowska 18 w Opolu

Wstęp wolny!

Szczegółowy harmonogram i repertuar na stronie biblioteki.

W ramach imprezy w pierwszej kolejności obejrzycie już 2 lipca o godz. 21:00 film pt. „Lunana. Szkoła na końcu świata”, reż. Pawo Choyning Dorji.

„Mieszkający w stolicy Bhutanu Ugyen ma jasno sprecyzowany plan na życie. Mężczyzna marzy o karierze piosenkarza i w tym celu zamierza wyjechać do Australii. Zanim jednak będzie mógł to zrobić, musi odbyć ostatni rok rządowej służby nauczycielskiej. Decyzją przełożonych trafia do najbardziej odległej wiejskiej szkoły. Położone na wysokości pięciu tysięcy metrów miejsce nie ma nic wspólnego z wygodnym życiem, jakie do tej pory prowadził. Choć początkowo Ugyen chce jak najszybciej stamtąd uciec, zaangażowanie młodych uczniów sprawia, że zaczyna zmieniać zdanie o tym wyjątkowym miejscu”.

Obejrzyj zwiastun (klik)

Zapraszamy w imieniu organizatorów!