KWIETNIOWA PREMIERA W TEATRZE IM. KOCHANOWSKIEGO

Plakat spektaklu Cztery dobre powody by rzucić wszystko w cholerę. Autor: Krzysztof Iwański

„Cztery dobre powody by rzucić wszystko w cholerę” to tytuł najnowszej produkcji Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Autorzy zapraszają na nią 28 kwietnia, ale warto już dowiedzieć się, dlaczego warto na niej być.

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” – powiedział kiedyś Albert Einstein. Norbert Rakowski, w swoim nowym przedstawieniu, przypomina, że mamy tylko jedno życie, z ograniczoną liczbą poranków i wschodów słońca. Skończoną liczbę dni i okazji do doceniania codzienności.

Ludzie mają różne punkty wrzenia – progi cierpliwości, a punkt krytyczny każdego jest inny. Mnogość powodów i sytuacji, które mogą doprowadzić kogoś do granic wytrzymałości, jest tak różnorodna i wyjątkowa, jak sama jednostka. Rozpoznanie, kiedy znajdziemy się w punkcie krytycznym, jest bardzo ważne, ponieważ może doprowadzić do pozytywnych doświadczeń.

Czy naprawdę zatem musimy szukać powodów, żeby rzucić wszystko w cholerę? Przekonajcie się sami – premiera już w piątek, 28 kwietnia br. o godz. 19.00.

Spektakl został inspirowany takimi utworami jak: „Dawni mistrzowie” Thomasa Bernarda i „Sceny z życia małżeńskiego” Ingmara Bergmana.

Występują: Milena Lisiecka (gościnnie), Jakub Klimaszewski, Karolina Kuklińska, Magdalena Maścianica, Konrad Wosik, Bartosz Woźny

 

Serdecznie zapraszamy!

Plakat spektaklu. Autor: Krzysztof Iwański

Plakat spektaklu Cztery dobre powody by rzucić wszystko w cholerę