WYBIERAMY NAJLEPSZĄ OPOLSKĄ ORGANIZACJĘ POZARZĄDOWĄ

Do 14 sierpnia br. zarząd województwa czeka na zgłoszenia organizacji pozarządowej województwa opolskiego. Najlepsza z nich otrzyma Opolską Niezapominajkę 2020.

Konkurs „Opolska Niezapominajka” organizowany jest od 2008r. Jego celem jest wyłonienie najlepszej, najefektywniej działającej organizacji pozarządowej w regionie w ubiegłym roku.

– Jak co roku, w imieniu Zarządu Województwa Opolskiego oraz własnym serdecznie zapraszam do zgłaszania organizacji pozarządowych z województwa opolskiego do konkursu „Opolska Niezapominajka”. Pragniemy uhonorować najlepsze, najbardziej aktywne organizacje w naszym regionie – mówi wicemarszałek województwa Zbigniew Kubalańca. – Naszym celem jest wyróżnienie najlepszych pomysłów i przedsięwzięć realizowanych z myślą o mieszkańcach województwa – podkreśla.

Zgłoszenia mogą przesyłać organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, osoby prawne, samorządy lokalne, osoby odpowiedzialne za współpracę z organizacjami pozarządowymi w gminach i powiatach, kościoły i związki wyznaniowe.

Szczegóły tegorocznej, 13. edycji konkursu znajdują się w linku:

https://bip.opolskie.pl/2021/07/konkurs-dla-najlepszej-organizacji-pozarzadowej-wojewodztwa-opolskiego-opolska-niezapominajka-2020/

opolskie.pl