SENIORZE, ZADBAJ O SWÓJ UKŁAD KRĄŻENIA

Do końca stycznia br. można skorzystać z bezpłatnych badań w przychodni Rehabilitacja Rewital w Opolu. Jeśli jesteś seniorem i masz naszą Opolską Kartę Rodziny i Seniora, ta oferta jest dla Ciebie.

Pomyśl, czy dokuczają Ci następujące dolegliwości: często masz uczucie ciężkich nóg, chorujesz na cukrzycę, palisz papierosy? Masz więcej niż 45 lat? Jeśli na dodatek nie jesteś w  stanie przejść więcej niż 100-200 metrów, na skórze pojawiły się żylaki i pajączki, masz za wysokie ciśnienie, tym bardziej warto sprawdzić, czy wszystko w porządku.

-Zapraszamy na diagnostykę układu krążenia w kierunku zwężenia tętnic obwodowych kostka-ramię. To nieinwazyjne, proste i bezpieczne badanie – zachęca Iwona Dolna, opiekun gabinetu Rahabilitacja Rewital w Opolu. – Urządzenie automatycznie wylicza wskaźnik kostka–ramię, na podstawie którego jesteśmy jednoznacznie stwierdzić czy występuje choroba tętnic obwodowych. Badanie wskaże nieprawidłowości układu krążenia, dzięki czemu możemy wprowadzić działania profilaktyczne lub profesjonalne leczenie.

Badanie, z którego mogą skorzystać seniorzy pozwala określić, czy są w grupie ryzyka: zawału, udaru, miażdżycy, amputacji kończyn dolnych, niedokrwienia kończyn dolnych.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 501 532 453.