PRZEPYSZNA ZABAWA W MOSZNEJ JUŻ ZA NAMI

To było wyjątkowe Święto Województwa Opolskiego!

Dopisała pogoda i goście, których tysiące w minioną niedzielę odwiedziły Zamek w Mosznej. Oprócz wyjątkowej urody zamku i cudnego parku, w tym dniu czekały na nich występy w ramach przeglądu Opolskie Szmaragdy, pokazy mażoretek i przemarsze orkiestr dętych z całego województwa. Gwiazdą wieczoru był zespół Poparzeni Kawą Trzy, przy którego przebojach bawili się do późnego wieczora.

Tłoczno było wokół stoisk kół gospodyń wiejskich i lokalnych twórców, a długie kolejki ustawiały się pod namiotami ze smakołykami wpisanymi w szlak Dziedzictwa Kulinarnego.

Wśród wielu atrakcji ogromnym zainteresowaniem cieszyło się  „miasteczko”  Opolskie dla Rodziny. W jego namiotach można było m.in. złożyć wniosek o wydanie Opolskiej Kary Rodziny i Seniora i poznać niektórych z naszych Partnerów oraz ich usługi i produkty, za które posiadacze Karty płacą mniej. Były m.in. bezpłatne badanie stóp dzieci i dorosłych, konsultacje i badania rehabilitacyjne, czy prezentacja elektrycznych pojazdów dedykowanych zwłaszcza seniorom. Powodzeniem cieszyły się specjalne warsztaty dla kobiet z obsługi sprzętu budowlanego. Byli z nami: Vital Medic, Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego Korfantów, S-Medica, PPHU Merkury, Muzeum Śląska Opolskiego, Teatr im. Jana Kochanowskiego, Hotel Milena, TUW w Opolu, Arka Vitae S.A., Electroride Sp. z o. o., Kancelaria Prawna Consulta i RentSerwis Maszyny Budowlane.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!