BADANIA ZDROWOTNE W KLUCZBORKU I OPOLU

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne, które w najbliższych dniach organizuje firma Vital Medic Centrum Leczenia Kręgosłupa z Kluczborka, partner Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

W najbliższy piątek, 23 sierpnia, na rynku w Kluczborku stanie Kardiobus w ramach akcji Zbadaj Serce. Każdy chętny będzie mógł w nim nieodpłatnie wykonać badanie EKG. Potrwa ono kilka minut, a wyniki będą dostępne od ręki. Przeprowadzi je kardiolog, który po wykonanym badaniu wyda odpowiednie zalecenia. Organizatorem tej akcji jest Nest Bank, natomiast Vital Medic jest jej partnerem.

Dzień później, tj. w sobotę 24 sierpnia, w godzinach od 12.00 do 15.00 na rynku w Opolu, obok Urzędu Miasta, odbędą się profilaktyczne badania wad postawy wśród dzieci i młodzieży od 7 do 15 roku życia. Wykonają je fizjoterapeuci, a rodzicom dzieci zostaną wydane zalecenia do dalszego postępowania. Głównym celem akcji jest wzmocnienie czujności rodziców, którzy dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy, będą mogli bezpośrednio wpłynąć na zmniejszenie ryzyka i problemu wad postawy u swoich dzieci. Więcej informacji o wydarzeniu z ubiegłorocznych edycji można znaleźć na stronie https://www.vitalmediccup.pl/index.php/profilaktyka-wad-postawy/

Warto skorzystać!