20 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ TO OKAZJA DO ŚWIĘTOWANIA

Dołącz do obchodów rocznicy 20-lecia Polski w Unii Europejskiej.

Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędą się 10-11 maja. Planujesz wydarzenie z tej okazji? Piknik, debatę, koncert, szkolenie, wystawę? Dodaj je na mapie wydarzeń i świętuj wspólnie z tysiącami uczestników z całej Polski.

Plakat Wydarzenia 20 Lecie Polski W Unii Europejskiej

Z okazji rocznicy w całej Polsce, ale także zagranicą, i to przez cały rok, odbędzie się wiele atrakcji: spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty, przedstawienia szkolne, konferencje, majówki europejskie i dni otwarte w projektach, które powstały dzięki obecności Polski w UE.

Mapa atrakcji – znajdź najlepsze dla siebie

Mapa atrakcji znajdzie się na stronie www.20lat.eu. Można tam znaleźć wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbywające się 10-11 maja, a także wszystkie pozostałe wydarzenia związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE.

Kto może zorganizować i zgłosić wydarzenie?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w obchody: instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniów, studentów, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjentów środków unijnych, obywatelki i obywateli.

Co zyskujesz?

Dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej możesz liczyć na promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu, która będzie miała duże zasięgi w sieci
możliwość znalezienia Twojego wydarzenia w specjalnej wyszukiwarce na stronie. Będziesz też obecny/obecna w wydarzeniach medialnych. Dodatkowo dla wybranych, najciekawszych atrakcji, planujemy profesjonalną promocję w telewizji, internecie i w radiu.

Jak zgłosić wydarzenie?

Wypełnij jeden z formularzy zamieszczonych na tej stronie w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

  • dla Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 10-11 maja – zgłoszenia do 26 kwietnia (tylko dla projektów realizowanych z Funduszy Europejskich)
  • dla obchodów 20-lecia Polski w UE trwających cały rok – termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja. 

Wydarzenia będą zamieszczane na mapie po weryfikacji. Atrakcje z każdego zakątka Polski będzie można łatwo znaleźć dzięki wyszukiwarce.

W imieniu organizatorów zapraszamy opolskie firmy, a szczególnie Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, do udziału w akcji!