LICYUJ I WSPIERAJ WOŚP RAZEM Z URZĘDEM MARSZAŁKOWSKIM!

Władze województwa opolskiego jak co roku grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wśród fantów, które w tym roku trafiły na licytacje, są m.in. regionalne gadżety, vouchery oraz… lekcja bezpiecznej jazdy.

Powalcz o wyjątkowe fanty

Marszałek Andrzej Buła przekazał pamiątkową koszulkę sportową reprezentacji Polski na 80. Tour de Pologne oraz dwa plakaty na Dni Otwarte Funduszy Europejskich ze zdjęciami i autografami gwiazd imprezy – Patrycji Markowskiej i Cleo.

Koszulka Reprezentacji Polski Na 80. Tour De Pologne

Plakaty Dni Otwartych FE 2024 Z Autografami Patrycji Markowskiej I Cleo

Wicemarszałek Zuzanna Donath-Kasiura przygotowała dwa vouchery do Zaczarowanego Świata – Centrum Nauki i Eksperymentu w Opolu: na udział w „Rodzinnej Pace Bystrzaka” i na imprezę urodzinową w centrum.

Voucher Na Udział W Rodzinnej Pace Bystrzaka W Zaczarowanym świecie Centrum Nauki I Eksperymentu W Opolu   Voucher Na Urodziny W Zaczarowanym świecie Centrum Nauki I Eksperymentu W Opolu

 

Wicemarszałek Zbigniew Kubalańca przekazał otwarte bilety do Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz bilety do Filharmonii Opolskiej. Dodatkowo można postarać się o voucher na pobyt na zamku w Mosznej – nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób plus zwiedzanie zamku. Fani jazdy konnej mogą powalczyć o voucher na jazdę konną w towarzystwie wicemarszałka.

Voucher Na Jazdę Konnną Z Wicemarszałkiem Zbigniewem Kubalańcą Zaproszenie Bilety Do Teatru Im. Jana Kochanowskiego W Opolu Voucher Na Noc I Zwiedzanie Zamku Moszna Dla Dwóch Osób  Zaproszenie Bilety Do Filharmonii Opolskiej

Wyjątkowy voucher przygotował członek zarządu województwa Szymon Ogłaza. To możliwość wylicytowania „Dnia bezpiecznej jazdy – safety day” dla osób indywidualnych lub firmy, czyli szkolenia zespołu do 50 osób z bezpiecznej jazdy. Szkolenie z opolskim WORD obejmuje część teoretyczną i praktyczną z wykorzystaniem symulatorów (zderzeń, dachowania, refleksu, wagi przeciążeniowej oraz alkogogli). Dodatkiem do vouchera jest zestaw gadżetów poprawiających bezpieczeństwo na drodze.

Voucher Safety Day

Tradycyjny kosz regionalny przekazał na licytację członek zarządu Antoni Konopka. Zawiera on produkty lawendowe z Lawendowego Zacisza z Biadacza, członka sieci „Opolskie ze smakiem”  oraz zestaw miodów z opolskich pasiek.

Lawendowy Kosz Regionalny

Przewodniczący sejmiku Rafał Bartek podarował zdjęcie pochodzącego z Opola piłkarza Miroslava Klose z autografem.

Zdjęcie Miroslava Klose Z Autografem

WUP zagra pełną parą

Do wspólnego grania dołączyli także pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu, którzy po godzinach pracy realizują swe pasje i hobby. Przekazali na aukcje WOŚP:

  • miesięczny karnet na zajęcia z aqua aerobicu – jedna z pracownic WUP prowadzi także zajęcia fitness;
  • voucher na jazdę konną – jedna z pracownic jest certyfikowanym instruktorem jazdy konnej i hipoterapii;
  • ręcznie zrobioną biżuterię – też dzieło pracownicy WUP
  • miód z rodzinnej pasieki;
  • dodatkowo założyli internetowa skarbonkę WOŚP, a kartonowa skarbonka od połowy grudnia stoi w kancelarii WUP w Opolu przy ul. Głogowskiej.

Linki do licytacji przekazanych fantów tutaj.

Gorąco zapraszamy do udziału w tegorocznej WOŚP i licytowania „marszałkowskich” fantów!

Źródło: opolskie.pl