ZNOWU ZAGRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku zarząd województwa i przewodniczący sejmiku zagrają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wśród fantów przekazanych na licytacje znalazły się m.in. regionalne gadżety, tradycyjne przysmaki oraz koszulka z autografem Bartosza Kurka. Tegoroczna WOŚP zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”

Marszałek Andrzej Buła  zaprasza do licytowania koszulki reprezentanta Polski, siatkarza Bartosza Kurka z autografem sportowca. Na chętnych czekają także vouchery na pobyt dla dwóch osób w najciekawszych miejscach w regionie: w zamkach w Mosznej i Rogowie Opolskim oraz w Ładzy, w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Stobrawskim Parku Krajobrazowym.

Wicemarszałek Zuzanna Donath-Kasiura na licytację podarowała dwa gadżety. Pierwszy to skrzyneczka „dziecięca” z gadżetami i zabawkami, w której znajdziecie m.in. pluszowe poduszeczki, lalkę i plecaczek w kształcie pszczółki, przewodnik turystyczny dla dzieci o województwie opolskim – “Ahoj! Opolskie. Przewodnik Młodego Odkrywcy”. Drugi to „lawendowa skrzynka”, która zawiera wszystko dla wielbicieli lawendy, m.in. świeczki, mydełka glicerynowe, poduszki i zawieszki, które powstały podczas terapii zajęciowych w Specjalistycznym Szpitalu im. Ks. Bp Nathana w Branicach.

Wicemarszałek Zbigniew Kubalańca przekazał na licytację dwa otwarte bilety do Teatru im. Jana Kochanowskiego ważne do końca tego sezonu artystycznego, do wykorzystania na spektakle z repertuaru TJK ( z wyłączeniem spektakli premierowych) oraz voucher na pobyt na zamku w Mosznej – dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób plus zwiedzanie zamku.

Członek zarządu województwa Antoni Konopka, który na co dzień zajmuje się m.in. rolnictwem i obszarami wiejskimi, podarował „miodową skrzynkę”, w której znalazły się opolskie miody i produkty pszczele wraz z publikacjami nt. pszczół i pszczelarstwa i kalendarzem pszczelarskim na 2023 rok – produkty z pasieki “Miody Gór Opawskich” Antoniego Ożoga z Konradowej oraz z GEEEN HOUSE-naturalnie PASIEKA Ewy Podwysockiej.

Opolski kosz, czyli zestaw opolskiej porcelany, to dar przewodniczącego sejmiku województwa Rafała Bartka.

Licytacje opolskich gadżetów znajdziecie na stronach aukcji ogłoszonych przez opolski sztab WOŚP:

Koszulka Bartosza Kurka z autografem

https://allegro.pl/oferta/koszulka-sportowa-bartosza-kurka-z-autografem-13134859745

Voucher na pobyt w Zamku w Mosznej

https://allegro.pl/oferta/voucher-na-pobyt-w-zamku-w-mosznej-13134828571

Miodowa skrzynka

https://allegro.pl/oferta/miodowa-skrzynka-od-antoniego-konopki-13134701650

Bilety do Teatru im. Jana Kochanowskiego

https://allegro.pl/oferta/dwa-otwarte-bilety-do-teatru-kochanowskiego-13134784547

„Lawendowa skrzynka” 

https://allegro.pl/oferta/lawendowa-skrzyna-zuzanny-donath-kasiury-13134995383

Skrzyneczka „dziecięca”

https://allegro.pl/oferta/skrzynka-gadzetow-dla-dzieci-13134964052

Kosz porcelany opolskiej

https://allegro.pl/oferta/kosz-porcelany-opolskiej-od-rafala-bartka-13134729938

 

 

Zachęcamy do licytowania!

opolskie.pl