SPOTKANIE Z DEBIUTANTKĄ W KĘDZIERZYŃSKIEJ BIBLIOTECE

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu tym razem zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Rams. 

Kilka słów o autorce

Aleksandra Rams pochodzi z Kędzierzyna-Koźla i jest autorką książki dla młodzieży pt. „Hold on to me”! Ukończyła pedagogikę, a obecnie studiuje psychologię. Uwielbia zbierać grzyby i pić czarną kawę, jest też miłośniczką kotów. Kocha czytać – najchętniej romanse i literaturę faktu. „Hold On to Me” to jej książkowy debiut, który wcześniej zyskał grono wiernych fanów na platformie Wattpad *.

Kilka słów o książce

To pełna muzyki opowieść, którą zdążyły już pokochać setki wattpadowych czytelników!
Wiley Myles jest córką gwiazdy rocka. On i jego kumple z zespołu wspólnie wychowali ją na silną, niedającą sobie w kaszę dmuchać młodą kobietę. Nadszedł jednak czas, żeby opuścić ochronną bańkę – Wiley i jej rodzina przeprowadzają się, a ona trafia do wymarzonej szkoły, gdzie może zacząć rozwijać muzyczną pasję. Na drodze dziewczyny szybko pojawiają się nowi przyjaciele i wrogowie, jak również pewien utalentowany aktorsko bad boy, który z jakichś powodów czasem ją do siebie przyciąga, a czasem z całej siły odrzuca. Czy Wiley uda się poznać jego tajemnicę? I odkryć sekrety, które kryją przed nią jej najbliżsi?

Zainteresowani? Przyjdźcie na spotkanie

Kiedy? W piątek, 17 listopada 2023 r. godz. 16.00

Gdzie? W Filii nr 5, ul. Damrota 32.

Spotkanie odbędzie się w ramach Młodzieżowego Klubu Książki.

Więcej o wydarzeniu możecie przeczytać tutaj.

Poniżej plakat wydarzenia

Plakat Wydarzenia Spotkanie Autorskie Z Aleksandrą Rams 17.11.2023 W MBP W Kędzierzynie Koźlu

* Wattpad to strona internetowa oraz aplikacja mobilna, która umożliwia publikację opowiadań, wierszy i wielu innych gatunków literackich przez nieodkrytych jeszcze pisarzy. Jej użytkownicy mogą komentować i zapisywać te treści w osobistych „bibliotekach”.

Źródło: MBP w Kędzierzynie-Koźlu