„PIASKOWNICA” W DŁUGOMIŁOWICACH ZA NAMI – OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z PIKNIKU RODZINNEGO

Kolejna rodzinna impreza z cyklu „Piaskownica” w ramach projektu „Bliżej rodziny i dziecka…” odbyła się w 18 czerwca 2022 roku w miejscowości Długomiłowicach.

Tłumy mieszkańców, perfekcyjna organizacja i przepiękna czerwcowa aura – z tego zapamiętamy piknik rodzinny zorganizowany tym razem w gminie Reńska Wieś.

Jak zwykle organizatorzy: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu oraz Stowarzyszenie Ambasada Sukcesu zadbali o to, by nikt się na imprezie nie nudził. Były tradycyjnie: darmowe dmuchańce, malowanie buziek, pokazy strażackie, nauka udzielania pierwszej pomocy, ale także możliwość przejażdżki na koniu, czy zabawa z wyszkolonymi owczarkami niemieckimi.

O poczęstunek zadbały panie z lokalnych kół gospodyń wiejskich m.in. Łężczanki pod czujnym okiem pani Barbary Franicy, sołtyski Długomiłowic. Serwowano przepyszne ciasta, gofry i inne słodkości. A na scenie zaprezentowały się dzieci z lokalnych zespołów tanecznych oraz seniorzy.

Cieszymy się z nieustannego zainteresowania stoiskiem Opolskiej Karty Rodziny i Seniora – przywiozłyśmy sporo nowych wniosków o wydanie karty, a na miejscu wielu osobom przedłużyliśmy jej ważność

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wyjątkową atmosferę rodzinnego pikniku!!

 

Obejrzyj galerię zdjęć z imprezy