KONKURS DLA DZIECI – ZAŚPIEWAJ, ZAGRAJ, WYGRAJ!

„Śpiewamy i wirusom się nie damy!” to konkurs dla dzieci. Wystarczy zebrać grupę i pod przygotowany podkład muzyczny i tekst nagrać swoją wersję utworu.

-Do udziału w konkursie szczególnie zachęcamy wychowawców i nauczycieli przedszkoli i pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. To właśnie w ich rękach jest to, aby zachęcić dzieci do opracowania swojej wersji przygotowanego specjalnie dla nich utworu i nagrać teledysk – zachęca marszałek województwa Andrzej Buła.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy i prawidłowych zachowań na temat higieny i profilaktyki związanej z zagrożeniem pandemią Covid-19.

Ważne zasady !

Grupa musi liczyć co najmniej 5, a maksymalnie 25 osób. Z jednego przedszkola, szkoły może wziąć udział dowolna liczba grup, ale uczestnicy mogą być członkami tylko jednej grupy. Organizatorem Konkursu „Śpiewamy i wirusom się nie damy” jest Zarząd Województwa Opolskiego, a koordynatorem jest Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego we współpracy z Departamentem Zdrowia i Polityki Społecznej UMWO.

Termin nadsyłania nagrań mija 20 października 2020 roku.

Pytania dotyczące uczestnictwa należy kierować drogą mailową na adres: promocjacovid19@opolskie.pl

Do pobrania:

Formularz rejestracyjny

Regulamin Konkursu

Tekst piosenki

Melodia do tekstu (podkład muzyczny)

Plakat