Zapraszamy na Targi Funduszy Europejskich do CWK w Opolu

Już 30 listopada w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu czeka na Was mnóstwo atrakcji: warsztaty, konkursy, spotkania z beneficjentami funduszy oraz koncert zespołu My3 – zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie.

My3 to młody polski zespół muzyczny tworzony przez trzy dziewczyny – Julkę, Natkę i Gefi. Ich największe hity, takie jak Mammaje, Szkolna Sympatia czy Różowe Okulary nucą zarówno młodsi jak i nieco starsi słuchacze. A już wkrótce będziecie mogli usłyszeć je na żywo!

Bezpłatne wejściówki na koncert można będzie odebrać podczas targów, na które zapraszamy już od godziny 12.00. Koncert natomiast rozpocznie się tuż po nich – o godzinie 16.00!

Ilość miejsc jest ograniczona!

Na targach obecni będą przedstawiciele Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a razem z nimi Lokalne Grupy Działania. Na ich stoiskach będziecie mieli okazję m. in. zakupić produkty lokalne i rękodzieło, wziąć udział w szerokiej gamie warsztatów, zobaczyć pokazy trików piłkarskich i osłodzić sobie wizytę watą cukrową.

Oczywiście na targach nie zabraknie Opolskiej Karty Rodziny i Seniora! Nasze stoisko znajdziecie na wprost od wejścia na teren Hali CWK. Polecamy też odwiedzenie sąsiadujących z nami stanowisk naszych Partnerów – Muzeum Śląska Opolskiego oraz Centrum Edukacji Master:

  • Stoisko Muzeum Śląska Opolskiego – jego pracownicy poprowadzą warsztaty malowania na drewnie i warsztaty malowania bombek;
  • Stoisko Centrum Edukacji MASTER – tutaj na najmłodszych czeka malowanie buziek, gry planszowe i ciekawe animacje.

Gorąco zapraszamy na profil fb Opolskie Fundusze Mają Moc, na którym znajdziecie aktualne informacje i kolejne szczegóły nt. imprezy. Także tam organizowane są konkursy, w których można wygrać wejściówki na koncert My3.