Zadbaj o siebie i swoich bliskich latem … z pomocą specjalistów

W ramach akcji KAROLINKA…NA ZDROWIE!, która odbyła się w Centrum Handlowym Karolinka seniorzy mogli skorzystać z darmowych badań i porad, ale spotkanie to, to tylko zachęta dla mieszkańców województwa, żeby poważnie pomyśleć o zdrowiu swoim i swoich bliskich.

Firma Trans-medyk jest jednym z realizatorów projektów finansowanych ze środków unijnych i skierowanych do dzieci w wieku 6-18 lat i dorosłych 45-65 lat. Celem projektu jest objęcie profesjonalną opieką osoby otyłe, z nadwagę i cukrzycę oraz zmienić nawyki żywieniowe i aktywności fizycznej wśród osób zagrożonych chorobami cywilizacyjnymi.

Pierwszy z projektów obejmuje powiaty: namysłowski, brzeski, oleski i kluczborski.  Niebawem ruszy kolejny etap czyli zajęcia wybranych grup osób z dietetykiem ,terapeutą i trenerem. Nadal mogą się zgłaszać chętni do udziału w tym projekcie. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie: Projekt Kierunek Zdrowie lub na facebooku: @Projekt Kierunek Zdrowie.

Drugi projekt obejmuje powiaty: głubczycki, strzelecki, krapkowicki i kędzierzyńsko – kozielski. I tutaj obecnie trwa nabór chętnych do wzięcia udziału w projekcie. Więcej informacji narazie na facebooku: @Myśl o sobie dbaj o zdrowie, strona zostanie uruchomiona w najbliższym czasie.