W OSTATNI WAKACYJNY WEEKEND BYLIŚMY Z WAMI – ZOBACZCIE, GDZIE BAWILI SIĘ OPOLANIE

To było dla nas wyjątkowo pracowite zakończenie wakacji – w miniony weekend stoisko Opolskiej Karty Rodziny i Seniora pojawiło się aż w trzech miejscowościach. W efekcie do ponad 100 rodzin z naszego regionu trafi nasza karta.

Tym razem mogliśmy spotkać się z wami: w sobotę 2 września w Trzebiszynie (gmina Lasowice Wielkie), a w niedzielę, 3 września, w Opolu na placu Wolności oraz w Polskiej Nowej Wsi na lotnisku Aeroklubu Opolskiego.

Poniżej trochę wspomnień na obrazkach

W Trzebiszynie zjawiłyśmy się na kolejnej już Piaskownicy zorganizowanej przez Stowarzyszenie Ambasada Sukcesu i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu – fotki możecie obejrzeć poniżej

W Opolu natomiast nasze stoisko było częścią fantastycznego wydarzenia pn. „Zdrowie rodzi się w AKTYWNEJ rodzinie”, które było inicjatywą Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Fotograficzną relację z tego wydarzenia obejrzycie tutaj:

Poza tym całą niedzielę można było nas spotkać na Dożynkach Wojewódzkich w Polskiej Nowej Wsi. Wnioski o Opolską Kartę Rodziny i Seniora przyjmowałyśmy tym razem na… lotnisku Aeroklubu Opolskiego. Obejrzyjcie naszą foto relację:

Te trzy imprezy przyniosły nam ponad 100 wniosków o wydanie karty – to chyba nasz weekendowy rekord!

Dziękujemy Organizatorom wydarzeń za zaproszenie nas do udziału w imprezach.

Liczymy na udział w tak atrakcyjnych i świetnie zorganizowanych wydarzeniach w przyszłości 🙂

Ale to jeszcze nie koniec wrześniowych atrakcji z naszym udziałem. Aby dowiedzieć się, gdzie odbędą kolejne spotkaniach w plenerze i nie tylko, polubcie i zaobserwujcie nasz profil FB Opolskie dla Rodziny.

Pozdrawiamy!

Zespół Opolskiego dla Rodziny