ZAPRASZAMY NA OPOLSKI DZIEŃ RODZINY

Święto opolskich opolskich rodzin zaplanowano w najbliższą sobotę, 30 października, w Dobrzeniu Wielkim. Zapraszają na nie Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu. 

Impreza odbędzie się na stadionie przy ul. Sportowej 1 w Dobrzeniu Wielkim w godzinach od 14.00 do 19.00. Wstęp na nią jest bezpłatny.

W programie m.in.:

  • koncert Majki Jeżowskiej
  • darmowe dmuchańce i animacje dla dzieci w strefie zabaw
  • malowanie buziek
  • rodzinne gotowanie i darmowe posiłki
  • występy mażoretek
  • pokazy i warsztaty cyrkowe z półfinalistą „Mam talent”
  • stoiska specjalistyczne… i wiele innych atrakcji.

Tradycyjnie już na imprezie znajdziecie stoisko Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, na którym można będzie złożyć wniosek o wydanie karty, przedłużyć jej ważność oraz dowiedzieć się, gdzie z kartą możecie skorzystać ze zniżek. Zachęcamy do tego serdecznie – kartę wyślemy Wam pocztą.

Do naszego stoiska zapraszamy również tych, którzy chcieliby dołączyć do Karty jako nowi Partnerzy.

Niech Was nie przestraszy jesienna aura, bo sobota zapowiada się wyjątkowo słonecznie, a impreza odbędzie się w dużym, ogrzewanym namiocie.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do organizowania przyjazdu dzieci z pieczy zastępczej (rodzinnej i instytucjonalnej) prosząc o potwierdzanie przyjazdu większych grup.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 502 326 071.

Zapraszamy!

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo – wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja” współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO WO 2014-2020, realizowanego przez ROPS w Opolu

Szczegóły na plakacie i w zaproszeniu:

Plakat Opolski Dzień Rodziny
Plakat Opolski Dzień Rodziny w Dobrzeniu Wielkim