DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2021 – WEŹ UDZIAŁ!

Tegoroczne świętowanie zaplanowano na 17-19 września. To będzie wyjątkowy weekend – czeka na Was największa impreza związana z Funduszami Europejskimi organizowana w tym samym czasie w całej Polsce!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

To wydarzenie dzięki, któremu obywatele Unii Europejskiej mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej https://dniotwarte.eu/ pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Spędź ten weekend z funduszami!

W tym roku w imprezie można będzie wziąć udział zarówno online, jak i stacjonarnie. Finał ósmej edycji akcji odbędzie się w dniach 17-19 września! Odwiedź stronę www.dniotwarte.eu i zapoznaj się z materiałami video.

Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Zgłoś swój projekt!

W tym roku można zgłaszać zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne. Wejdź na stronę i wypełnij odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Zgłoszenia można wysyłać najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r. Wszystkie materiały video oraz wydarzenia, które zakwalifikują się do udziału w Dniach Otwartych, zostaną opublikowane na internetowej.

W imieniu organizatorów akcji serdecznie zapraszamy!