JOANNA BRODZIK OPOWIE O SWOICH SMAKACH i PODRÓŻACH

Spotkanie z aktorką i debiutująca pisarką już jutro w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie -Koźlu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Brodzik na temat książki pt. „UMAMI. Opowieści i przepisy”.

Wszyscy ją znają

Joanna Brodzik to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. W tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy zawodowej. Zagrała w serialach „Kasia i Tomek”,” „Magda M.” czy serii „Rozlewisko”. Role w nich przyniosły jej popularność i ogromną sympatie widzów. Pasjonatka życia. Smakoszka.

O książce

Jej debiut literacki to pełna humoru gawęda kulinarna, będąca zapisem pasji i zgromadzonej przez lata wiedzy. Książka została świetnie przyjęta przez środowisko profesjonalistów w dziedzinie gastronomii. Kolacje degustacyjne połączone ze spotkaniami autorskimi, organizowane przez najwybitniejszych szefów kuchni wraz z Joanną to niezwykle ekscytujące i ubogacające podróże do krainy przypraw i potraw.

Zadaniem autorki

Joanna Brodzik: ”Moją debiutancką książkę „Umami. Opowieści i przepisy” – wyśnioną, wymarzoną gawędę kulinarną napisałam w czasie pandemii. By podarować sobie bezpieczną przestrzeń pośród wspomnień, historii i ludzi, których miałam szczęście spotkać. By w ograniczeniu znaleźć dla siebie ukojenie. Kocham gotować. Choć tak naprawdę najważniejsze są dla mnie szacunek do ludzi, dialogu i wzajemnej Obecności jaką możemy sobie podarować siadając do jednego stołu. Nie wiedziałam, że potrafię napisać książkę. Nie wiedziałam, jak zareagują na nią czytelnicy i czytelniczki. To, że cieszy się powodzeniem, że wzrusza, porusza, że dostarcza wiedzy i wrażeń – jest dla mnie wspaniałym doświadczeniem, które pragnę rozwijać.”

W czasie spotkania z Joanną Brodzik będziecie mogli posłuchać jej opowieści m.in. o inspiracjach kulinarnych, o produktach i podróżach oraz o smakach.

Zapraszamy w imieniu organizatorów do kozielskiej biblioteki już w ten czwartek!

Początek spotkania o godz. 17.00 w MBP w Kędzierzynie-Koźlu, Rynek3

Zobacz plakat wydarzenia:Plakat Wydarzenia Spotkanie Z Joanną Brodzik W MBP Kędzierzynie-Koźlu 23.11.2023

Zapraszamy w imieniu organizatorów!