KOLEJNY PIKNIK RODZINNY TYM RAZEM W LASOWICACH MAŁYCH. ZAPRASZAMY!

Plakat Piaskownica Lasowice Małe 16.09.2023

Kolejna rodzinna impreza z cyklu Piaskownica zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcecie fajnie i pożytecznie spędzić czas, zapraszamy do Lasowic Małych. Będzie okazja, aby wyrobić albo przedłużyć ważność Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Tym razem w sobotnie popołudnie, 16 września, zapraszamy was do Lasowic Małych (powiat kluczborski, gmina Lasowice Wielkie). Impreza odbędzie się na placu wiejskim za remizą OSP przy ulicy Odrodzenia 34. Początek, jak zwykle, o godzinie 14.00.

W programie znajdą się  bezpłatne porady specjalistów i warsztaty – dla małych i dużych. W Lasowicach kobiecy klub Same Swoje przygotował dla was kącik gastronomiczny, w którym można będzie nauczyć się lepienia pierogów i przygotować sałatkę owocową. Jeśli ktoś zgłodnieje, może liczyć na pajdę chleba z prawdziwym, domowym smalcem.

W strefie zabawa jak zwykle będą dmuchańce oraz zabawy z animatorem, warsztaty plastyczne – malarskie i zajęcia sportowe.

Rodziców zapraszamy na konsultacje ze specjalistami z zakresu wad postawy (Neurorehabilitacja) oraz logopedii (pani Joanna Napierała)

Na naszym stoisku jak zwykle będziecie mogli wyrobić #OpolskąKartęRodzinyiSeniora oraz przedłużyć jej ważność – musicie tylko pamiętać, aby zabrać ją ze sobą na imprezę.

Na plakacie poniżej znajdziecie szczegółowy program imprezy.

I pamiętajcie, że tu już przedostatnie z cyklu spotkanie poświęcone problematyce rodziny, które jest częścią projektu Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu pn. „Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo – wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – III edycja” Jego współorganizatorem jest Stowarzyszenie Ambasada Sukcesu. Dlatego naprawdę warto skorzystać 🙂

Zapraszamy!

Harmonogram Wydarzeń Piaskownica Lasowice Małe 16.09.2023