15-17 MARCA – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

Najbliższy weekend to tzw. “weekend za pół ceny”. Do tego cyklicznego programu zgłosiły się także instytucje kultury, których organizatorem (lub współorganizatorem)  jest samorząd województwa opolskiego.  

Niższe ceny będą m.in. w Filharmonii Opolskiej, Muzeum Śląska Opolskiego, Zamku w Mosznej i Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

Bilety ze zniżką 50% można kupić na koncerty do Filharmonii Opolskiej.  To piątkowy koncert symfoniczny  oraz niedzielny koncert z cyklu „Estrada młodych”. W piątek o godzinie 19.00  za pół ceny można wysłuchać utworów  Josepha Haydna i Richarda Straussa w wykonaniu opolskich filharmoników pod batutą Jakuba Chronowicza. W niedzielę zaś, o godzinie 18.00, na scenie klubowej zabrzmią piosenki Wojciech Młynarskiego w koncercie „Taka piosenka, taka ballada”.

Od piątku do niedzieli bilety wstępu do Muzeum Śląska Opolskiego także będą za połowę ceny – zapraszamy do muzeum, Kamienicy Czynszowej oraz Galerii Muzeum Śląska Opolskiego. Obniżona cena dotyczy również usług przewodnickich.

W zamku w Mosznej połowę ceny zapłacimy za zwiedzanie zamku, tradycyjne, wejście na zamkowe wieże oraz zwiedzanie ekstremalne. W specjalnej cenie będzie też danie regionalne w zamkowej restauracji – to Promocja szlaku kulinarnego Opolski Bifyj.

Promocyjne bilety wstępu proponuje także w ten weekend  Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

Zapraszamy mieszkańców  regionu i nie tylko do skorzystania z tej oferty. Szczegóły na stornach internetowych wszystkich instytucji.

A zniżki dostępne w całej Polsce można znaleźć na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl