Dla PARTNERÓW OKRIS

Szanowni Partnerzy Opolskiej Karty Rodziny i Seniora!

Część z Państwa jest z nami od początku istnienia inicjatywy ,część dołączyła do nas w trakcie jej trwania. Na każdym etapie i w każdej chwili, jesteśmy ogromnie wdzięczni, że chcecie Państwo wspierać rodziny i seniorów z województwa opolskiego.

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do Konkursu „Opolskie dla Rodziny”, ogłoszonego przez Marszałka Województwa Opolskiego. 

W kategorii „SuperPartner Opolskiej Karty Rodziny i Seniora”, Laureaci zostaną wyłonieni w głosowaniu, w podkategoriach:

  • DLA DOMU
  • CZAS WOLNY
  • ZDROWIE I URODA
  • EDUKACJA

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszenia* i odesłać ją do 31 marca br. na adres mailowy rodzina@opolskie.pl.

Głosowanie chcielibyśmy oddać w ręce pełnoletnich posiadaczy karty , którzy będą mogli oddać jeden głos w każdej z powyższych kategorii.  Głosujący będzie mógł również krótko uzasadnić, dlaczego oddał głos na danego partnera, jednak nie będzie to warunkiem koniecznym do oddania ważnego głosu. Głosowanie będzie odbywać się na stronie internetowej https://dlarodziny.opolskie.pl oraz poprzez tradycyjne karty do głosowania, w które chcielibyśmy zaopatrzyć wszystkie gminy oraz placówki tych z Państwa, którzy wyrażą zgodę na udział w konkursie.

Chcielibyśmy, aby taka formuła konkursu mogła być jednocześnie promocją Państwa działań. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnej gry,  w której nie przewidujemy żadnych przegranych!

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 77 44 82 200 i 77 44 82 176.