WYJĄTKOWY KONCERT O WOLNOŚCI – ODBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ

Wolność jest w nas – koncert już 10 maja

Od kilku lat z okazji obchodów ważnych rocznic władze województwa zapraszały mieszkańców regionu na koncerty pod hasłem „Schody do wolności”. W tym roku hasło to brzmi „Wolność jest nas”.

Artyści występujący w koncercie Wolność jest w nasz

Tegoroczny koncert odbędzie się już w piątek, 10 maja, w amfiteatrze w Opolu. Okazją jest 20-lecie wejścia Polski i województwa opolskiego do Unii Europejskiej.  – Przez ostatnie lata staliśmy jeszcze na schodach do wolności, od 15 października ta wolność jest już w nas i stąd tytuł koncertu – wyjaśnia Zbigniew Kubalańca, wicemarszałek województwa.

Na scenie gwiazdy i talenty

Gwiazdami tegorocznego wydarzenia będą Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Wystąpią także Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz, Ania Karwan, Piotr Cugowski, Grzegorz Hyży, Rubens i Baranovski. Wśród wykonawców, jak co roku, będą też stypendyści marszałka, czyli Marszałkowskie Talenty. Koncert poprowadzi Robert Janowski.

Odbierz wejściówkę

Na koncert można otrzymać wejściówkę – będą wydawane od dzisiaj, 8 maja – na opolskim Ostrówku (wejście do urzędu marszałkowskiego od strony Wieży Piastowskiej) od godziny 16.00. Jedna osoba może otrzymać dwa bezpłatne bilety. Więcej informacji pod nr telefonu 77 4429330.

Zapraszamy!

Informacje i zdjęcie opolskie.pl