ZAPRASZAMY DO ŁAMBINOWIC NA KOLEJNĄ W TYM SEZONIE „PIASKOWNICĘ”

Ulotka wydarzenia pn. Piaskownica w Łambinowicach 9.09. 2023

Już jutro, w sobotę 9 września, zapraszamy was na kolejny piknik rodzinny z cyklu „Piaskownica”. Tym razem spotkamy się w Łambinowicach. Oprócz atrakcji dla dzieci i dorosłych znajdziecie tam nasze stoisko Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Impreza odbędzie się na Orliku przy ulicy Powstańców Śląskich. Rozpoczęcie przewidziano na godzinę 14.00.

Tradycyjnie już czekają na was sprawdzone atrakcje i niespodzianki. Będzie m.in. strefa kulinarna, w której panie z Koła Gospodyń Wiejskich Piątkowice przygotują słodkie pyszności oraz przysmaki z cukinii. Stefę bezpieczeństwa przygotują z kolei strażacy z OSP Łambinowice i policjanci z tutejszego posterunku. Będą także strefy: kreacji, artystyczna oraz sportu i rekreacji, a tam m.in. pokazy i warsztaty samoobrony z elemnetami capoeiry.

Szczególnie polecamy konsultacje ze specjalistami w zakresie wad postawy i logopedii!

Jak zwykle „Piaskownicy” towarzyszyć będą: darmowe dmuchańce, warsztaty plastyczne i malarskie, zabawa z animatorem oraz  fotobudka.

No i będziemy oczywiście my – Opolska Karta Rodziny i Seniora – u nas możecie złożyć wniosek o wydanie karty oraz przedłużycie ważność już posiadanej – pamiętajcie tylko, aby zabrać ją ze sobą na imprezę 🙂

„Piaskownica” jest częścią projektu „Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przezywających problemy opiekuńczo-wychowawcze…”, który realizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Poniżej ulotka z programem pikniku:

Ulotka wydarzenia pn. Piaskownica w Łambinowicach 9.09. 2023
Ulotka wydarzenia pn. Piaskownica w Łambinowicach 9.09. 2023