WITAMY KOLEJNE OPOLSKIE CZWORACZKI!

Czterech chłopców przyszło na świat w otoczeniu 20 specjalistów Klinicznego Centrum Ginekologii i Neonatologii w Opolu 25 września 2022 roku.

Pani Bożena i Pan Marcin, rodzice nowonarodzonych chłopców, otrzymali od życia przecudny prezent:
-? Antoś (1400 g)
-? Janek (1 600 g)
-? Oluś (1 120 g)
-? oraz Stasiu (970 g).

Szczęście razy cztery

Czworaczki urodziły się w niedzielę o godz. 13.23. Mama i noworodki czują się dobrze.
Pani Bożena, szczęśliwa mama czworaczków, nie kryła radości. – Długo staraliśmy się o dziecko. O tym, że powinniśmy się przygotować na narodziny czworga dzieci dowiedzieliśmy się wcześnie. Było to dla nas zaskoczenie, ale także ogromna radość.
– Pomimo niedzieli, przy porodzie uczestniczył zespół składający się z ponad 20 osób personelu medycznego, który zaopiekował się moją żoną – opowiadał pan Marcin, tata chłopców. – Każdy z rodzących się moich synków miał swojego lekarza neonatologa i dwie położne. Chciałbym za to podziękować .
– Razem z mężem jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wydać na świat tak cudownych i zdrowych chłopców – podkreślała pani Bożena.

Wkrótce do domu

Stan dzieci jest stabilny, czują się dobrze. Trzeba jednak pamiętać, że urodziły się przed terminem, dlatego zostaną jeszcze jakiś czas w szpitalu, tzn. do czasu opanowania odruchu ssania, co oznacza umiejętność picia przez smoczek.
– Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej chwili wspólnie z rodzicami – mówi Natalia Ochędzan, rzecznik prasowy szpitala ginekologicznego w Opolu. – Chłopcom życzymy dużo zdrowia i samych pięknych chwil w ich życiu, a rodzicom – ogromu wytrwałości i wiele miłości – dodaje w imieniu wszystkich pracowników szpitala.

Źródło: informacje i zdjęcia Kliniczne Centrum Ginekologii i Neonatologii w Opolu