Zagłosuj na Super Partnera OKRiS!

Ruszyło głosowanie na Super Partnera Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Swój głos można oddać w ciągu zaledwie kilku minut, klikając w poniższy obrazek:

Opolska Karta Rodziny i Seniora funkcjonuje od maja 2014 r. Część Partnerów jest z nami od początku istnienia inicjatywy, część dołączyła do nas w trakcie jej trwania. Na każdym etapie i w każdej chwili, jesteśmy ogromnie wdzięczni, że wiele firm z terenu naszego województwa, ale również z innych rejonów kraju, chce wspierać rodziny i seniorów z województwa opolskiego.

Aby docenić zaangażowanie naszych Partnerów, zachęcamy posiadaczy Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, aby oddali swój głos na ulubionego Partnera, który udziela zniżek za okazaniem karty OKRIS!

Zagłosować można na jednego Partnera w każdej z czterech kategorii:

  • DLA DOMU

  • CZAS WOLNY

  • ZDROWIE I URODA

  • EDUKACJA

Można również uzasadnić swój wybór, a najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona wartościową nagrodą, ufundowaną przez Organizatora konkursu. Zostanie ona wręczona podczas uroczystej Gali podsumowującej Konkurs „Opolskie dla Rodziny” w maju 2018 r. Podanie uzasadnienia nie jest jednak warunkiem oddania ważnego głosu.

Głosowanie trwa od 5 do 30 kwietnia 2018 r.

Można również wypełnić Kartę do głosowania (do pobrania TUTAJ) i odesłać ją na adres mailowy rodzina@opolskie.pl. Regulamin Konkursu „Opolskie dla Rodziny” dostępny jest TUTAJ.

Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnej gry,  w której nie będzie żadnych przegranych!