Opolska Karta Rodziny i Seniora – Partner

VIKRAM Sp. z o. o.

Centrum Zdrowia Rewital w Opolu

Branża
Zdrowie – usługi rehabilitacyjne, opiekuńcze i pielęgnacyjne
Zakres działalności

Centrum Zdrowia Rewital to placówka medyczna rehabilitacyjna. Nasze poradnie znajdują się w Warszawie , Opolu,  Pruszkowie, Skarżysku Kamienna. Kadrę stanowią świetnie wykształceni i doświadczeni fizjoterapeuci.

Pomagamy wyleczyć lub zachować zdrowie wszystkim, którzy doznali kontuzji, mają schorzenia z racji wieku lub chcą działać profilaktycznie. Zapraszamy osoby pracujące przy komputerze jak i wykonujące prace fizyczne, osoby starsze, sportowców oraz dzieci. Dobierając indywidualny program terapii dla każdego Pacjenta, gwarantujemy sukces w pełnym powrocie do zdrowia. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody rehabilitacji, uznane na całym świecie. Korzystając z naszych metod mamy pewność, że zabiegi przyniosą efekty w jak najkrótszym czasie. Nasz zespół stale powiększa swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach obejmujących najnowsze metody rehabilitacji i fizjoterapii.

Telefon
798 808 694, 501 532 453
Lokalizacja

45-310 Opole ul. Ozimska 181, Gmina: Opole

Budynek Quatrum
Zniżki
Zniżka dla osoby powyżej 60 roku życia :
  • 50% zniżki na MTP-Magnetyczna Terapia Pulsacyjna (tylko w dniu badania Układu Krążenia ABI Kostka-Ramię + badanie gratis)
  • 40% zniżki na zabiegi MTP w każdym kolejnym dniu po badaniu Układu Krążenia ABI Kostka-Ramię (badanie płatne 49 zł)
  • 15 % zniżki na wszystkie zabiegi
  • 49 zł zamiast 89 zł za badanie Układu Krążenia ABI Kostka-Ramię
  • Darmowe badanie Układu Krążenia ABI Kostka-Ramię w momencie zapisania się i opłacenia przez pacjenta minimum 2 zabiegów (nie dotyczy MTP)

* Zniżki obowiązują od cennika podstawowego

** Zniżki nie obejmują Terapii Domowej

*** Zniżki nie dotyczą zabiegów Beauty-RB Clinic

**** Promocje nie łączą się