Opolska Karta Rodziny i Seniora – Partner

Kinderplaneta Sp. z o.o

C.H Karolinkaul Wrocławska 154 45-837 Opole

NIP
747-18-93-745
REGON
161555470
Gmina
Opole
Branża
Sport i rekreacja
Zakres działalności
Place zabaw dla dzieci
Telefon
669-021-135
Lokalizacja
Zniżki
Zniżka dla rodziny z dwójką dzieci

W TYGODNIU 1. Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka.  2. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 6 osób.

W WEEKEND 1. Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka.  2. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 8 osób.

Promocja nie łaczy się z innymi promocjami ani karnetami.

Obejmuje gminy: Całe województwo Zniżka dla rodziny z trojgiem dzieci

W TYGODNIU 1. Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka.  2. Trzecie dziecko wchodzi gratis. 3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 6 osób.

W WEEKEND 1. Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka.  2. Trzecie dziecko wchodzi gratis. 3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 8 osób.

Promocja nie łaczy się z innymi promocjami ani karnetami.

Obejmuje gminy: Całe województwo Zniżka dla rodziny z czworgiem i więcej dzieci

W TYGODNIU 1.Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka 2. Trzecie dziecko wchodzi gratis.3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi miniumum 6 osób

W WEKKEND 1.Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka 2.Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi miniumum 8 osób.

Promocja nie łaczy się z innymi promocjami ani karnetami.

Obejmuje gminy: Całe województwo Zniżka dla rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym

Dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności wchodzi za darmo wraz z opiekunem. Obecność opiekuna konieczna.

Obejmuje gminy: Całe województwo