Opolska Karta Rodziny i Seniora – Partner

Kinderplaneta Sp. z o.o

Plac Zabaw dla Dzieci

Branża
Sport i rekreacja
Zakres działalności

Place zabaw dla dzieci

Telefon
669-021-135
Lokalizacja

45-837 Opole ul. Wrocławska 154, Gmina: Opole

C.H Karolinka
Zniżki
Zniżka dla rodziny z dwójką dzieci:
  • W TYGODNIU 1. Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka.  2. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 6 osób.
  • W WEEKEND 1. Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka.  2. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 8 osób.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami ani karnetami.

Zniżka dla rodziny z trojgiem dzieci:
  • W TYGODNIU 1. Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka.  2. Trzecie dziecko wchodzi gratis. 3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 6 osób.
  • W WEEKEND 1. Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka.  2. Trzecie dziecko wchodzi gratis. 3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 8 osób.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami ani karnetami.

Zniżka dla rodziny z czworgiem i więcej dzieci:
  • W TYGODNIU 1.Wejście 2h w cenie 14zł od dziecka 2. Trzecie dziecko wchodzi gratis.3. Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 6 osób
  • W WEKKEND 1.Wejście 1h w cenie 13zł od dziecka 2.Przy organizacji "Bajecznych Urodzin" solenizant i jego rodzeństwo bawią się gratis jeśli liczba zaproszonych odpłatnych gości wynosi minimum 8 osób.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami ani karnetami.

Zniżka dla rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym:
  • Dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności wchodzi za darmo wraz z opiekunem. Obecność opiekuna konieczna.